Diablo 3

Diablo 3 kurulum istemcisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Blizzard Entertainment
Diablo III, Diablo serisinin yapımcısı Blizzard'ın 28 Haziran 2008'de duyurduğu ve serinin üçüncü oyunudur. Oyun Diablo ve Diablo II de olduğu gibi RP ( rol yapma oynu ) dur. Oyunun sunucular resmi olarak 15 Mayıs 2012 de resmi olarak açılacak. Bu istemc
Diablo III, Diablo serisinin yapımcısı Blizzard'ın 28 Haziran 2008'de duyurduğu ve serinin üçüncü oyunudur. Oyun Diablo ve Diablo II de olduğu gibi RP (  rol yapma oynu ) dur. Oyunun sunucular resmi olarak 15 Mayıs 2012 de resmi olarak açılacak. Bu istemci ile Diablo severler Battle.net hesapları üzerinden oyunu satın alarak direk olarak bilgisayarlarına indire bilirler.


Oyun içerisinde 5 tane ırk bulunmakta bunlar ; 

1. Barbarian ( Barbar ) 

2. Monk ( Keşiş )

3. Witch Doctor ( Cadı Doktor )

4. Wizard ( Büyücü )

5. Demon Hunter ( İblis Avcısı )

Oyunun Hikayesi ; 

Dünya taşını yok eden Tyrael ortadan kaybolur. Diablo, Mephisto ve Baal olarak adlandırılan 3 büyük iblisin ruhtaşları yok edileli 20 yıl olmuştur. Artık her şey unutulmaya yüz tutmuş ve insanlar gündelik yaşamlarına gömülmüşken cennet ve cehennem arasında bir savaş başlar. İki taraf da birbirine son sürat saldırır. Bu arada dünyada da garip şeyler olmaya başlamıştır. Sebepsiz ölümler ve açıklanamaz olaylar eskileri yaşamış ve görmüş olan birini şüpheye düşürür. Deckard Cain tüm bunları araştırmak için yeniden Tristram'a gelir. Başka bir iblisin dünyaya geldiğini düşünen Cain Tristram Katedralinin yıkıntıları arasında ipuçları arar. Bu sırada cennet ve cehennem arasındaki savaş iyice kızışır ve Diablo'nun savaşı ölümlüler dünyasına sıçrar. Gökyüzünden ateş ve dumanlar içinde bir meteor düşer ve insanları dehşete düşürür. Sanctuary'nin bir çok yerinden insanlar ve kahramanlar bu garip olayları araştırmak için Tristrama gelirler. İşaretler açıktır. Diablo bir kez daha dünyaya gelmiştir.
Diablo 3 indir